Новини
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

50 тисяч доларів за земельну аферу вимагали у Києво-Святошинському районі


За 50 тисяч доларів директор однієї з фірм «гарантував» бізнесмену виділення 2 гектарів землі та нежитлового приміщення для будівництва спиртзаводу.

На Київщині Служба безпеки України попередила незаконне відчуження землі Національної академії аграрних наук України. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Провернути аферу намагався директор одного з державних підприємств Інституту садівництва Національної академії аграрних наук.

За попередніми даними, гроші фігурант вимагав від одеського бізнесмена. За вказану суму посадовець «гарантував» підприємцю виділення 2 гектарів землі та нежитлового приміщення колишнього сокового цеху під будівництво заводу з виробництва спирту. Для проведення оборудки чиновник намагався незаконно вивести земельну ділянку з державного фонду поблизу столиці.

Співробітники СБУ задокументували отримання директором держпідприємства «авансу», який перерахували на банківську карту його заступника.

Під час обшуків за адресою установи та місцем проживання фігуранта у Києво-Святошинському районі правоохоронці виявили документи із доказами незаконної діяльності, банківську карту, на яку були переведені кошти, а також інші фінансово-господарські документи, які вказують на можливе виведення з державної власності інших земельних ділянок держпідприємства.

У межах розпочатого кримінального провадження тривають слідчі дії.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що суд отримав обвинувальний акт щодо шахрайки, яка брала участь у будівельній афера в Ірпені.