Новини
Новини Київської області
Бориспіль
Кримінальні новини

50-річний чоловік вкрав у громади Борисполя 1 мільйон гривень


В період з 2016 по 2019 рік, працівник комунального підприємства, який фінансується частково місцевим бюджетом, продавав громадянам різний ритуальний товар, аксесуари для організації похорону за готівку.

Весь товар чоловік реалізовував, минаючи касовий апарат. Отримані кошти злочинним шляхом він привласнював і витрачав на власні потреби.

Коли громада Борисполя дізналася про шахрайську схему із комунальними коштами, розгорівся величезний гвалт. Люди вимагали від міських очільників негайно покарати винних.

У КП "Виробниче управління комунального господарства" міста Бориспіль розповіли, що колишній працівник, який обкрадав місто, повністю визнав свою вину.

Наразі кримінальне провадження,відкрите за ч.3 ст.191 Кримінального кодексу України, скеровано до суду. Чоловікові загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.