Новини
Україна
Новини світу
За кордоном

50 000 000 співробітників туристичної сфери можуть втратити роботу через пандемію коронавірусу


Всесвітня рада з туризму та подорожей (WTTC) оприлюднила досить песимістичний прогноз для галузі на найближче майбутнє.

Фото: 24 канал

WTTC стверджує, що через пандемію в туристичній галузі може бути втрачено до 50 000 000 робочих місць (близько 12–14%). Натомість туристичний сектор в 2020 році може скоротитися на 25%, повідомляє ВВС.

Аби удар не був настільки сильним, WTTC закликає уряди всіх країн світу зробити декілька кроків для захисту галузі, зокрема:

  • Скасувати або спростити отримання віз, де це можливо, а також знизити витрати на їх отримання;
  • Знизити податки для пасажирів, зокрема збори з авіапасажирів;
  • Збільшити бюджети для просування туристичних напрямків.

«Спалах Covid-19 явно являє собою серйозну загрозу для галузі в цілому, для тих, хто працює в ній, і для тих, хто хоче продовжувати подорожувати. Але подорожі і туризм мають сили, щоб подолати цю проблему і стануть тільки сильнішими», – заявила виконавчий директор організації Глорія Гевара.

Стурбовані ситуацією, що склалася й в Україні. Наразі триває експертна зустріч щодо ситуації на туристичному ринку через поширення коронавірусу та запуск акції "Мандруй Україною" - переглянути можна за посиланням.

Індустрія туризму сильно постраждала від поширення коронавірусу, тому що чимало країн ввели обмеження на поїздки в спробі стримати його поширення. Нагадаємо, Україна також через 48 годин, на два тижні, закриє кордон для іноземних громадян.