Новини
Обухів
Київщина-суспільство

5 років тому Обухів попрощався із воїном АТО В'ячеславом Єфіменком


30 січня 2015 року під час танкового бою поблизу села Рідкодуб в районі міста Дебальцеве Донецької області загинув обухівчанин, солдат 25-го окремого мотопіхотного батальйону В'ячеслав Єфіменко. Вдома у 37-річного воїна лишилися дружина, дві донечки, батьки та сестра.

В'ячеслав Олександрович Єфіменко народився 21 серпня 1977 року у місті Обухів Київської області. Тут закінчив загально-освітню школу № 1. Тут жив з родиною. З початком збройної агресії Російської Федерації проти України був мобілізований до 25-го батальйону територіальної оборони "Київська Русь".

З вересня 2014 року виконував бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. 30 січня 2014 року солдат В'ячеслав Єфіменко загинув під час танкового бою за опорний пункт "Станіслав" поблизу села Рідкодуб на підступах до Дебальцевого. Майже три місяці В'ячеслав вважався зниклим без вісті. Але наприкінці квітня був ідентифікований за експертизою ДНК.

1 травня 2015 року воїна поховали у Обухові, на кладовищі "Польок". У 2015 році посмертно отримав звання "Почесний громадянин міста Обухів". Указом Президента України за № 76/2016 від 1 березня 2016 року "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" солдат В'ячеслав Єфіменко посмертно був нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

18 травня 2016 року на будівлі Обухівського НВК № 1, де колись навчався В'ячеслав Єфіменко, встановили меморіальну дошку на його честь. Посмертно нагороджений відзнакою "За оборону рідної держави".

джерело