Новини
Головні новини
Київщина-суспільство
Автоновини
Київ

5 років на ремонт: столичний міст Патона закривають


Київський міст Патона закриють на ремонт і реставрацію, які триватимуть до 2025 року. Гарантійний термін експлуатації мосту після ремонту має становити щонайменше 10 років.

фото з відкритих джерел

Відповідне розпорядження № 1431 прийняла КМДА, а документ оприлюднений на сайті Київради. Замовником ремонтних робіт виступає КП «Київавтодор». Повний обсяг робіт має бути завершено не пізніше за 31 грудня 2025 року.

«Об'єкт знаходиться в критичному стані та потребує ремонту», - таке визначення можна знайти у документі «Про реставрацію з пристосуванням мосту ім. Е.О. Патона через річку Дніпро».

Скоріше за все, цей шляхопровід під час ремонту закриють частково, а дорожній рух на період проведення ремонту та реставрації проводитиме патрульна поліція.

Довідка. Міст Патона - один з мостів через Дніпро в Києві. Будівництво розпочато в 1940 році. Побудований в 1953-му, рух по мосту відкрито 5 листопада 1953 року. Довжина - 1543 м. Безпосередню участь у проектуванні та будівництві моста брав академік Євген Оскарович Патон, на честь якого названо цю споруду.

Нагадаємо, «Погляд» повідомляв, що син академіка Євгена Патона, вчений Борис Патон помер 19 серпня у віці 101 рік. Його поховали на Байковому кладовищі, що у Києві.

Раніше «Погляд» розповідав, як сто років тому у Києві підривали і спалювали мости через річку Дніпро. Тисячі киян збиралися на Володимирській гірці і звідти зі сльозами на очах дивилися на вибухи і пожежі.