Новини
Ірпінь
Кримінальні новини

48,5 тис. грн за 97 ділянок: на хабарі «погорів» посадовець Держгеокадастру на Київщині


За фактом вимагання та одержання хабаря за реєстрацію 97 земельних ділянок затримали 33-річного начальника міськрайонного управління у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені Головного управління Держгеокадастру в Київській області та його спільника.

Посадовця Головного управління Держгеокадастру в Київській області та його спільника затримали з 48,5 тис. грн хабаря. Зафіксовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України), повідомляє пресслужба прокуратури Київської області.

За даними слідства, начальник міськрайонного управління, використовуючи своє службове становище, в процесі оформлення документації на земельні ділянки, просив надати неправомірну вигоду в сумі 48 500 грн.

Так, посадовець запропонував заявнику варіант, при якому він може не чинити бюрократичних перешкод та пришвидшити реєстрацію 97 земельних ділянок в разі передачі йому грошових коштів у розрахунку по 500 грн за кожну земельну ділянку. При цьому, з метою конспірації своїх неправомірних дій, залучив пособника, з яким безпосередньо необхідно було контактувати.

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії, затриманим у хабарництві готується повідомлення про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Двох фігурантів затримано у порядку ст. 208 КПК України. 

Фото: пресслужба поліції Київщини