Новини
Україна
Україна-суспільство

4 листопада стартує продаж поштової марки "Кримський міст на біс!"

Щоб підвищити колекційну цінність, Укрпошта вирішила зменшити тираж порівняно з анонсованим.

4 листопада стартує продаж поштової марки

4 листопада стартує продаж поштової марки "Кримський міст на біс!". Про це повідомили на Facebook-сторінці Укрпошти в четвер, 3 листопада.

Усього передбачено 2,1 млн поштових марок, або 300 тис. маркових аркушів, з яких 77 тис. вже передзамовили. Зазначається, що для того, аби підвищити колекційну цінність марки, тираж було зменшено порівняно з анонсованим.

Проте на продаж діятимуть певні обмеження. Зокрема, до 10 маркових аркушів, 10 художніх конвертів та 10 листівок в одному онлайн-замовленні. Конверт "Перший день" можна буде придбати лише у відділеннях, і не більш як два екземпляри одразу.

Номінальна вартість – 18 грн.

4 листопада стартує продаж поштової марки

Чим цікава марка?

Крім основного сюжету, поштова марка містить декілька яскравих деталей:

  • недопалок у руках героїні як натяк на те, що окупанти дотримуються вказівки "не курити де попало – курити там, де ще не попало";

  • автівку окупантів, що летить у прірву й губить награбоване;

  • Байрактар, що "ненароком" пролітає над мостом;

  • знищений ворожий танк.

Нагадаємо, в вересні Укрпошта випустила новий патріотичний конверт "Ласкаво просимо до пекла". Натомість 1 вересня Укрпошта випустила марку з Патроном. Також влітку вийшла нова воєнна поштова марка, на якій зображено трактор із прапором країни, який тягне російський танк.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.