Новини
Вишгород

32 роковини: поліцейські та ветерани ОВС вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи


Чорнобильська атомна катастрофа назавжди залишиться для українців і всього людства болючим спогадом. Лише завдяки самопожертві та героїзму ліквідаторів наслідків катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життям і здоров’ям, 32 роки тому вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від атомного лиха.

Сьогодні в с. Новосілки Вишгородського району біля Храму Святого Миколая відбувся обласний урочистий захід. Поліцейські, ветерани органів внутрішніх справ, громадські діячі та всі присутні вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання. Оркестр поліції Київської області виконав державний гімн України.

З вуст ліквідаторів пролунало багато смутних спогадів. Зі сльозами на очах вони згадували своїх колег, які відійшли у вічність і бажали міцного здоров’я один одному.

Ми завжди пам’ятатимемо про незагоєні рани, з якими живемо з 26 квітня 1986 року. А сьогодні, у трагічну річницю, з належною повагою згадуємо та дякуємо за сповнений героїзму подвиг ліквідаторів. Героїзм, який врятував мільйони життів українців і всього людства. Низько вклоняємося перед ліквідаторами!

Джерело: Головне управління Національної поліції в Київській області