Новини Київської області
Події

32 реалізованих проєкти: на Київщині підбили підсумки "Великого будівництва" за минулий рік

Про ключові досягнення в розвитку соціальної інфраструктури пристоличного регіону впродовж минулого року звітували на пресконференції в Київській області.

32 реалізованих проєкти: на Київщині підбили підсумки
Фото: Велике будівництво

Пресслужба КОДА повідомила, що звітна пресконференція результатів програми "Велике будівництво" відбулася 20 січня.

Очільник КОДА Василь Володін, який був присутнім на заході, нагадав, що дороги, школи, садочки, спортивні комплекси, стадіони та всі інші об’єкти президентської програми "Великого будівництва" оновлюються саме за кошти платників податків.

Тож, протягом 2021 року на Київщині було збудовано та реконструйовано 5 шкіл, 6 садочків, 6 спортивних об‘єктів, 6 приймальних відділень, 8 сільських амбулаторій. Також розпочато роботи з будівництва ЦНАПу.

Також додатково посилювався і розвиток спортивної інфраструктури – у громадах запустили в роботу активні парки. Усього за рік пристоличний регіон отримав 69 сучасних локацій для занять спортом.

Нагадаємо, у Білій Церкві в рамках програми "Велике будівництво" триває будівництва нового ЦНАПу. Наразі на об’єкті на 100% виконані підготовчі та демонтажні роботи та заміна вікон, на 90% – утеплення фасаду та покрівлі.

Працюватиме новий ЦНАП у форматі "прозорого офісу" і зможе надавати послуги понад 220 тисячам осіб.

Між тим, в рамках програми "Великого будівництва" поблизу Обухова вже проклали понад 4 кілометри нового асфальту. Завдяки капітальному ремонту Обухівську та Кагарлицьку громади з’єднає якісна і безпечна дорога.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.