Новини
Україна
Суспільство
Україна-суспільство

3% українців хочуть жити за кордоном та не повертатися назад


Фото: dostyp.com.ua

Близько 1,3 мільйони жителів України хотіли би виїхати працювати і жити за кордон і при цьому ніколи не повертатись на батьківщину.

Такі дані оприлюднив голова Національної ради економічного розвитку Олексій Дорошенко за інформацією дослідження компанії Research & Branding Group.

"3% українців планують працювати за кордоном та не бажають повертатися назад. А 9% наших громадян хочуть виїхати на роботу та повернутися до дому. Якщо взяти розрахункову кількість громадян України в 42,4млн, то 1,3млн людей хочуть покинути країну в пошуках кращої долі та не повертатися ніколи. Ще 3,8млн розглядають трудову міграцію, як спосіб заробити. Загалом 5,1млн українців хочуть виїхати за кордон на заробітки", - написав експерт.

Він також зазначив, що згідно з опитуванням більше 80% ніколи не поїдуть працювати за кордон. 51,6% українців взагалі ніколи не були за межами країни.

Серед опитаних 8,5% зізнались, що вже працювали за кордоном, майже в два рази більше респондентів їздили за кордон на відпочинок. В гості до друзів та рідних виїжджало 9,2% опитаних.