Новини Київської області
Суспільство

23 громади Київщини отримали нові шкільні автобуси

Передача ключів представникам громад і освітніх закладів відбулась 10 грудня у Боярці.

23 громади Київщини отримали нові шкільні автобуси - зображення

Як повідомили у пресслужбі КОДА, одразу 23 громадам пристоличного регіону були передані новенькі автобуси для перевезення школярів. Автобуси обладнані  спеціальними місцями для дітей з особливими освітніми потребами.

"Кількість дітей, які потребують регулярного підвезення, у нас із кожним роком зростає. Наприклад, тільки цьогоріч у зв’язку зі створенням громад і відкриттям нових опорних шкіл маємо ще понад 5 тисяч учнів, яких маємо забезпечити транспортом. А всього в нас таких понад 26 тисяч школярів" – розповів очільник КОДА Василь Володін.

Цього разу нові автобуси отримали: Білоцерківська, Ржищівська, Циблівська, Обухівська, Богуславська, Білогородська, Зазимська, Феодосіївська, Яготинська, Володарська, Боярська, Згурівська, Сквирська, Кагарлицька, Іванківська, Димерська, Переяславська, Макарівська, Калинівська, Золочівська, Васильківська, Березанська та Бучанська міські та селищні територіальні громади.

Передача ключів представникам громад і освітніх закладів відбулась сьогодні, 10 грудня, в Боярці на базі ліцею "Гармонія".

Як повідомлялося раніше, новий освітній заклад планують побудувати у Бучі. В рамках програми соціально-економічного розвитку на 2021-2023 років на спорудження нової школи №1 у місті виділено 58 мільйонів гривень.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.