Новини
Суспільство
Культура

22 березня своє день народження святкує лідерка гурту ONUKA

Наті Жижченко сьогодні виповнилося 38 років.

22 березня своє день народження святкує лідерка гурту ONUKA - зображення

Сьогодні, 22 березня, день народження відомої української музикантки, лідерки гурту ONUKA Наталі (Нати) Жижченко.

Наталія Жижченко народилася у родині музикантів: вона є онукою майстра народних інструментів та музиканта Олександра Шльончика, який навчив її грати на сопілці у віці чотирьох років. Бабуся Наталії – співачка та бандуристка Валентина Степанівна Шльончик. Мати і дядько – піаністи. Батько – ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС.

У п'ять років Наталія Жижченко почала гастролювати з музикантами, а у дев'ять – виступати солісткою з духовим оркестром Національної гвардії України.

У 10-річному віці почала складати свої перші музичні уривки на синтезаторі.

А в 2002-му стала солісткою електронного гурту Tomato Jaws.

Влітку 2013 року розпався через рішення Наталії Жижченко піти з проєкту і зайнятися сольним проєктом. Вона виступала сольно як DJ Nata Tomata. Того ж літа Наталія Жижченко почала співпрацю з Євгеном Філатовим (лідером гурту The Maneken) над проєктом ONUKA.

За цей час в тандемі з Євгенієм, який згодом став її чоловіком, вони створили чимало хітів. Також всі добре запам'ятали її виступ під час фіналу Євробачення, яке відбувалося в Києві в 2017 році.

Натомість під час війни ONUKA бере участь у благодійних заходах використовуючи свою творчість, допомагає фонду "Це моя країна".

Нагадаємо, в лютому художниці-шістдесятниці Любові Панченко виповнилося б 85 років.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.