2020 рік: у Переяславі з'явиться перший тротуар із велодоріжкою
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/o_1e3m8d2nu1be41c4c1ni6k53rk02h.jpg)
Доки Ілон Маск запускає в космос свої супутники, а людські органи друкують на 3D принтері, у Переяславі будують першу в місті доріжку для їзди на велосипеді.
Розпочались роботи з облаштування тротуару на вулиці Ярмаркова, в межах вулиць Борисівське поле та Солонці. Роботи проводить ТОВ «Агрошляхбуд» (керівник Олександр Гончаренко).
Ширина тротуару буде 3 метри, це дозволить облаштувати не лише пішохідну доріжку, а й доріжку для велосипедистів.
Тож в Переяславі саме тут незабаром буде перша велодоріжка.
За інформацією: "Переяслав Сіті"