Новини
Новини Київської області
Анонси
Макарів
Культурний weekend. Київщина

20 величезних повітряних куль піднімуться у небо під Києвом


В червні у Київській області відбудеться фестиваль повітряних куль, який перетворить Макарівщину на справжню українську Каппадакію.

Протягом трьох днів, з 26 по 28 червня, лише в 15 хвилинах від столиці відбудеться щорічний сімейний фестиваль повітряних куль «Мамо, я вдома». Фестиваль пройде в с. Березівка Макарівського району.

Нагадаємо, минулоріч фестиваль відбувся у травні, а в грудні був унікальний фестиваль повітряних куль, якими керували досвідчені пілоти в образах Санта-Клаусів.

Цьогоріч організатори обіцяють 20 повітряних куль та 78 місць для польоту на аеростатах, а також яскраві враження та неперевершені інстаграмні фото.

Старти повітряних куль заплановані 26 червня вранці на світанку – о 5:00, а також 27 і 28 червня вранці – о 5:00 і ввечері – о 19:00. Але, як зазначають організатори, повітроплавні заходи відбудуться за наявності сприятливих погодних умов та із дотриманням всіх необхідних санітарно-епідеміологічних норм.

Як потрапити на фестиваль?

Участь у фестивалі безкоштовна за попередньою реєстрацією на сайті. При реєстрації учасники повинні вибрати свій бажаний статус, який визначить їх функцію в організації заходу. На даний момент доступні наступні ролі:

  • волонтер
  • фотограф
  • відеомейкер
  • медик
  • спостерігач за виконанням спортивних завдань
  • суддя спортивних повітроплавальних змагань
  • учасник наземної підготовки повітряних куль
  • журналіст / блогер

Після реєстрації на сайті учасники отримають запрошення і всі необхідні матеріали. Учасники оргкомітету зможуть взяти на захід свої сім'ї.

Також зазначається, що без реєстрації в оргкомітеті присутність на місці старту повітряних куль неможлива у зв'язку з карантинними обмеженнями.

Нагадаємо, на початку дендропарк на Макарівщині попри карантин почав пускати відвідувачів. Проте власник Добропарку запевняв, що поки це – не парк, а поле тюльпанів.