2 в 1: безкоштовний перегляд та обговорення фільму «Крути 1918» у Василькові
Всіх бажаючих 31 січня запрошують в актову залу Центру дитячо-юнацької творчості, де о 19.00 відбудеться безкоштовний перегляд і обговорення фільму «Крути 1918».
![2 в 1: безкоштовний перегляд та обговорення фільму «Крути 1918» у Василькові](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/84349289_2889757391045892_8291105533641883648_o.jpg)
Захід присвячений 102 річниці героїчної і сумної події – бою під Крутами 29 січня 1918 року, коли більшовицькі війська у наступі на Київ зупиняються близько залізничної станції Крути. З одного боку було орієнтовно 500 українських вояків та курсантів військових шкіл. З іншого – майже вдесятеро більше росіян. Незважаючи на значну перевагу, українським військовим вдалося затримати наступ ворога. Детальніше про це можна дізнатись, переглянувши стрічку «Крути 1918».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/85D3BBC9-2A0A-4F1F-9BB9-08B3F7790976_w408_r1_s.jpg)
Після перегляду присутні зможуть обмінятись думками про подію, що стала однією з найяскравіших в історії України.
Показ відбудеться за сприянням Молодіжної Ради Василькова, НСОУ «Пласт» Станиця Васильків, ГО «Альянс Добрих Справ».
Адреса: м. Васильків, вул. Володимирська 2, міський будинок культури – вхід з двору до актової зали ЦДЮТ.