Новини
Україна
Новини Київської області
Суспільство

18% учасників ЗНО провалили тест з математики


Сьогодні, 14 червня на інформаційних сторінках учасників ЗНО  розміщено результати випробувань  з української мови і літератури, математики, фізики.

Експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти учора, 13 червня, встановила поріг «склав/не склав» для тестів ЗНО з таких предметів, як математика, фізика та українська мова і література.

Отже поріг для тесту з математики склав 11 тестових балів, фізики — 13 балів, української мови і літератури — 23 тестових бали. Для осіб,  які здобували повну загальну середню освіту мовою, що не належить до слов’янської групи мов, або мовою корінних народів, встановлено адаптивний поріг, що відповідає 14 балам. Т і, хто набрав меншу кількість балів,  не зможуть використати результати тестування з певного предмета під час проведення вступної кампанії.

На жаль, такі  є. Не склали тест математики складає 18% від загальної кількості учасників тестування, з фізики — 15%, української мови і літератури — 16%.

Сьогодні, 14 червня, на інформаційних сторінках учасників розміщено результати ЗНО з української мови і літератури, математики, фізики. Учасники можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей. Якщо ж у когось виникли сумніви щодо правильності встановлення результату учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати апеляційну заяву у письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти.

Також у розділі «Керівникам закладів освіти» буде завантажено відомості результатів державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати тестів з інших предметів буде оголошено пізніше.

Джерела: testportal.gov.ua, osvita.ua