Новини
Новини світу
Київ

16 жовтня у Києві – антитерористичні навчання: зберігайте спокій


Масштабні тренування проведуть Служба безпеки України спільно з Посольством Ізраїлю.

Фото з Фейсбук-сторінки ГУ СБУ у м. Києві та Київській області

«Інформуємо громадян, що 16 жовтня Координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні СБУ у м. Києві та Київській області за організаційної підтримки Штабу АТЦ СБУ спільно з Посольством Держави Ізраїль проведуть масштабні антитерористичні навчання», повідомляє ГУ СБУ у м. Києві та Київській області на своїй Фейсбук-сторінці.

І деталізує, що антитерористичні навчання Тренування відбудуться у Печерському і Деснянському районах столиці за участі різних правоохоронних підрозділів – Національної поліції, Національної гвардії, ДСНС та органів державної влади. СБУ звертає увагу, що під час тренувань можливе тимчасове обмеження руху транспорту та пішоходів. Окрім того, можлива перевірка документів, що посвідчують особу.

Служба безпеки України просить киян і гостей міста зберігати спокій, а до можливих обмежень поставитися та незручностей з розумінням, на законні дії правоохоронців реагувати належним чином.

«Просимо громадян дотримуватися правил особистої безпеки. У випадку знаходження макетів вибухових пристроїв інформувати правоохоронців за номером «гарячої лінії» (044) 253-06-71», - зазначається у повідомленні.

Як інформував «Погляд», з кримським колоритом відбувся День захисника України у столичному музеї просто неба.