Новини
Новини Київської області
Суспільство

36 ОТГ Київщини підписали меморандум про співпрацю з поліцією


Проєкт «Поліцейський офіцер громади»: зарубіжні партнери, побувавши у різних регіонах України, звернули увагу, що на Київщині налагоджено успішну співпрацю між громадою і поліцією.  

В Україні діє пілотний проєкт «Поліцейський офіцер громади». У межах цього проєкту  кожна територіальна громада має отримаи свого офіцера поліції, реалізується по всій Україні. Як повідомило ГУ Національної поліції в Київській області за підсумками робочих візитів очільника поліції столичної області Андрія Нєбитова до Вишгородського та Бучанського управлінь поліції, на Київщині 15 голів територіальних громад підписали меморандум з поліцією. На території шести громад вже несуть професійно службу поліцейські. Також учора, 22 січня, керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов завітав до Бориспільського, Обухівського та Білоцерківського управлінь поліції. Там він зустрівся з представниками 21 ОТГ для підписання Меморандуму про співпрацю сторін на засадах партнерства. 

«Люди повинні знати і розуміти, що поліція та місцева громада – це єдине ціле у напрямку забезпечення безпеки», - зауважив Нєбитов.

За його словами, зарубіжні партнери, побувавши у різних регіонах України, звернули увагу, що на Київщині налагоджено успішну співпрацю між громадою і поліцією.  

Також він зазначив, що найголовніший критерій оцінки  роботи поліцейського офіцера громади - це довіра громадян, і закликав представників ОТГ взяти участь у відборі кандидатів на посади поліцейського офіцера громади.

Як повідомляв «Погляд», безхатько отримав притулок на Вишгородщині.

Також «Погляд» інформував, що у Києві юрисконсульта СІЗО спіймали на хабарі.

 Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.