В Обухові місцеві мешканці за покликом серця відгукнулись стати донорами.
З дев’ятої ранку до 13 години в Обухівській ЦРЛ тривав забір крові у мешканців міста. З донорами працювала бригада медиків у кількості 8 чоловік з Київського обласного центру крові, що знаходиться у Білій Церкві.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/52387436_387211588779432_7338098238219616256_n.jpg)
Стати донором сьогодні виявили бажання 34 людини. Процедура передбачає проходження необхідних обстежень. Серед них : вимір тиску, огляд терапевта, перевірка гемоглобіну, огляд шкіри на висипи, тощо.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/52347579_2303877936521502_6434808608042516480_n.jpg)
Під час досліджень, на кожну людину медики витратили близько 10 хвилин. П’ятеро претендентів на донорство були відсіяні, переважно з лабораторних причин. Тож кров здали 29 бажаючих обухівчан, яким блиько сорока років. Забір донорської крові проходив на безоплатній основі.
Це був як поклик душі, ми розвісили об’яви, зробили оголошення у місцевих ЗМІ. Людям лише заплатили невеличку грошову компенсацію на обід, тобто відновлювальне харчування. Дуже вдячні усім, хто здав свою кров, розповів журналістам ІА « Погляд» зав. відділення трансфузіології Обухівської ЦРЛ Іван Щур
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/52605697_255198478743238_2771010636207882240_n.jpg)
Загалом, сьогодні представники виїзної бригади медиків увезли майже 14 літрів крові від обухівських донорів. Усю відібрану кров відвезуть до Київського обласного центру крові, що у Білій Церкві. Там вона буде обстежуватися та перероблятися на компоненти крові. І лише після цього, потрапить до жителів області, котрі страждають від онкозахворювань крові, воїнам АТО та іншим категоріям людей, що потребують рятівної донорської рідини .