Новини
Анонси
Політика

11 листопада розпочнеться обговорення законопроєкту про місцеве самоврядування


Завтра з 11.00 по 14.00 відбудеться відкрита публічна онлайн-презентація концепції документа.

Ілюстрація з сайту ck.dsp.gov.ua

Обговорення проєкту Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» та змін до низки інших законодавчих документів щодо децентралізації та розмежування повноважень органів місцевого самоврядування розпочинається завтра, 11 листопада з 11.00 по 14.00. Передбачено онлайн-трансляцію для публічного обговорення документа. Про це повідомив ресурс Децентралізація.

На першій установчій зустрічі презентують концепцію законопроекту та повідомлять про формат роботи.

«Законопроект запропонований профільним Міністерством та профільним підкомітетом комітету Верховної Ради», йдеться у повідомленні.

Трансляція засідання робочої групи відбудеться на Фейсбук-сторінці Публічні консультації зміни до Конституції - через консенсус можна переглянути за посиланням.

Захід відбудеться на базі постійно діючої робочої групи парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з питань впровадження реформи децентралізації влади в Україні. В обговоренні також запланована участь представників парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з питань впровадження реформи децентралізації влади в Україні; Міністерства розвитку громад та територій; асоціацій місцевого самоврядування; провідних експертів та науковців.

Як повідомляв «Погляд», стартував всеукраїнський конкурс на кращий відеоролик про Київ.