Новини
Новини Київської області
Вишгород
Суспільство
Українка
Неолімпійські види спорту

11 червня завершився Чемпіонат Національної гвардії України з кросфіту


Нацгвардійці змагалися з функціонального багатоборства 8- 11 червня у Києві та Вишгороді. Лідером стала збірна Північного оперативно-територіального об’єднання

Нацгвардія України проводить змагання з функціонального багатоборства (кросфіту) з 2015 року Вони вже стали традиційними і набули популярності серед військовослужбовців.

Впродовж трьох днів гвардійці з усіх регіонів України, змагалися на Чемпіонаті Національної гвардії України з функціонального багатоборства – демонструючи витривалість, силу та свої навички володіння зі зброєю. «Різноманітність фізичних вправ та поєднання їх з виконанням практичних стрільб, метанням гранат, подолання перешкод, які виконуються в складі підрозділу, максимально моделює виконання службово-бойових завдань за призначенням, що робить Чемпіонат з функціонального багатоборства не повторними та дуже видовищним», зауважують у Нацгвардії.

Цьогоріч змагання тривали на двох локаціях. У Києві на території Хрещатого парку (Арка Дружби народів відбулося відкриття змагань та перший етап, а 10-11 червня у Вишгороді на базі Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка проводився третій етап Чемпіонату. До змагань долучилось 17 збірних команд (1 група – 5 збірних команд від ОТО, 2 група – 6 збірних команд (в/ч прямого підпорядкування), 3 група – 6 збірних команд (в/ч з ОВО). Загалом 127 учасників, це найбільш фізично підготовлені військовослужбовці військових частин НГУ зі всіх регіонів України, серед яких немало учасників бойових дій.

«Гвардійські команди з усіх регіонів України, змагаються між собою – демонструючи витривалість, силу та свої навички володіння зі зброєю. Команди добре підготовлені та показують відповідні результати», – розповів начальник відділу фізпідготовки та спорту Національної гвардії України Сергій Лещеня.

На другому етапі змагань, який відбувся учора у Вишгороді, гвардійці виконували командно-силову вправу. Команда мала подолати смугу перешкод, якомога далі кинути гранату, виконати вправи зі стрільби з автомата та пронести сумку з піском вагою майже 40 кілограмів. Дистанцію 3 кілометри бігли у повній амуніції, на час та ще й при палаючому сонці, що ускладнювало виконання вправ.

Третій етап змагань, який відбувся сьогодні,  включав військово-спортивну естафету. Гвардійці носили одне одного, ящики вагою по 25 кілограм кожний, колоду вагою більше 300 кілограм, штовхали важелезні покришки і на останок – вони мали зрушити з місця і проштовхати до фінішу шеститонний військовий автомобіль. Шквал шалених емоцій, дикий ритм та гвардійська витримка – все це можна було побачити під час виступу команд.

Серед п’яти збірних команд від оперативно-територіальних об’єднань збірна Північного ОТО посіла перше місце.

«Ми дуже багато займалися та тренувалися як в команді, так й індивідуально. Було складно, я б навіть сказав дуже складно. Всі хлопці добре підготовлені та витривалі. Кожному потрібно було викладатися більше ніж на сто відсотків», – намагаючись відновити дихання, розповів Назар Вежичанин – один з переможців.

Фото: Національна гвардія України