Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини

10 мільйонів гривень – за фіктивне харчування іноземців


Державне бюро розслідування веде справу щодо привласнення коштів співробітниками ДК «Укрспецекспорт»

Як повідомило сьогодні, 16 липня, Державне бюро розслідувань (ДБР), досудовим розслідуванням встановлено таке: окремі службові особи ДК «Укрспецекспорт» привласнювали кошти державного підприємства таким чином: перераховували їх, за фіктивно надані послуги з харчування представників іноземних делегацій, на рахунки двох  ТОВ – «Фішер Клаб» та «Фішер Клаб 2017». Кошти перераховувались. Як зауважує ДБР, це робилось за попередньою змовою. І, за попередніми даними, за підробленими документами ДК у 2018-2019 роках  на рахунки двох зазанчених ТОВ перерахована немала сума грошей –приблизно 10 мільйонів гривень.

Слідчі теруправління ДБР, розташованого в місті Києві, здійснюють досудове розслідування в кримінальному провадженні фактами  привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах  організованою групою осіб (ч. 5 ст.191 Кримінального кодексу України).

Уже слідчі ДБР і прокурори Військової прокуратури Центрального регіону України провели обшуки за місцем роботи та проживання службових осіб ДК та в ресторані «Фішер».

Якщо вина посадовців буде доведена, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років та з конфіскацією майна.