Новини
Україна
Анонси
Україна-суспільство

10 лютого розпочинається пробне тестування для вчителів


Зареєстровані освітяни з 10 до 17 лютого матимуть лише одну спробу відповісти на тестові запитання онлайн у «Кабінеті учасника сертифікації».

Учасникам сертифікації педагогічних працівників, які успішно зареєструвалися й отримали  відповідне повідомлення з доступом до своїх електронних кабінетів, Український центр оцінювання якості освіти надає можливість з 10 до 17 лютого ознайомитися з демонстраційним варіантом тесту.

Притому звертається увага та те, що кожному зареєстрованому надається лише одна спроба пройти пробне онлайн-тестування в «Кабінеті учасника сертифікації». Час, який відводиться на тестування – 180 хвилин. Упродовж цього часу  будуть доступні 100 завдань з вибором однієї правильної відповіді. Результати тестування педагоги зможуть дізнатися відразу після виконання завдань тесту.

«29 лютого 2020 року відбудеться перший етап сертифікації — незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи. Зміст тесту визначається Програмою незалежного тестування, орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів / підрозділів Програми і схема нарахування балів за виконання тестових завдань затверджено наказами Українського центру оцінювання якості освіти», йдеться у повідомленні.

Джерело: УЦОЯО