Новини
Україна
Новини Київської області
Головні новини
Здоров'я
Київ

10 червня в Україні стартує черговий етап послаблення карантину, в Києві - ні


Для тих областей, які показують позитивну динаміку захворюваності на COVID-19 відсьогодні, 10 червня, стартує черговий етап послаблення карантину.

Однак в місті Київ, а також у Волинській, Житомирській, Закарпатській, Львівській, Рівненській і Чернівецькій областях не фіксується позитивна динаміка.

Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Він зазначив, що столиця та вище перераховані області не готові до пом'якшення карантину.

Загалом із 10 червня дозволили відкрити заклади культури та проводити масові заходи. Однак всім працівникам та відвідувачам закладів необхідно проводити температурний скринінг і обробку рук антиспептиками.

Проте заборонено фанзони, а також місця масового скупчення людей, що не дозволяє дотримуватись дистанції.

Контроль квитків на вході повинен, при можливості, бути організований сканерами штрих-кодів. Одна особа повинна бути на 5 метрів приміщення. Відстань між сидіннями має бути 1,5 метри.

У коментарі РБК-Україна заступник міністра у Міністерстві охорони здоров'я України Марія Іванюк розповіла, що кінотеатри з сьогоднішнього дня не відкриваються.

«Ні, лише масові заходи. А кінотеатри туди не входять. Зараз буде на 13:00 засідання уряду. А на 14:15 буде брифінг Віктора Ляшка по результатах засідання. Там вже будуть всі деталі проговорені», - сказала вона.

Також нагадаємо, сьогодні - 100 днів із виявлення першого в Україні випадку зараження коронавірусом. 3 березня 2020 року Covid-19 виявили у Чернівцях. Інфікований - житель Чернівців, який разом з дружиною повернувся після подорожі Італією.

Зазначимо, що у Київській області 10 червня на 10:00 офіційно підтверджено 1865 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 151 дитина та 372 медпрацівника (за весь період).