Зниклу у Білій Церкві неповнолітню дівчину розшукала поліція
Зникла вихованка Білоцерківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, яка напередодні самовільно залишила заклад і не повернулась, знайшлася.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/vtik1.jpeg)
Про це інформує поліція Київщини.
Юну втікачку помітили білоцерківські поліцейські з наряду групи реагування патрульної поліції– дівчина йшла узбіччям дороги у напрямку Білої Церкви.
Вона пояснила поліцейським свою відсутність тим, що ночувала у свого знайомого. Поліцейські повернули дівчину до дитячого закладу і провели з нею роз’яснювальну бесіду про недопущення у подальшому подібних втеч.
Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, у Кагарлику розшукали батьків загубленої серед міста малолітньої дівчинки.