Новини
Україна
Здоров'я
Україна-суспільство

ЗНО під час карантину: хто забезпечить учасників тестування засобами захисту?


У Міністерстві освіти і науки розповіли, що у пунктах, де відбуватимуться іспити, будуть медичні маски, безконтактні термометри, дезинфікуючі засоби та захист для медиків.

Поки випускники готуються до ЗНО, у МОН, окрім іншого, переймаються тим, щоб учасники тестування були забезпечені необхідними засобами проти епідеміологічного захисту. Адже вперше ЗНО відбудеться під час карантину, і важливо, щоб його учасники не лише успішно пройшли випробування, а й не підхопили коронавірус.

То ж Міністерство освіти і науки спільно з Групою Нафтогаз, ЮНІСЕФ Україна та Посольством Швейцарії в Україні запланували забезпечити пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування необхідними засобами захисту.

Про це інформує osvita.ua. І повідомляє про плани забезпечити пункти, де відбуватиметься тестування, медичними масками, безконтактними термометрами, дезинфікуючими засобами та захистом для медиків.

В.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, зауважила, що зберегти здоров’я учнів, студентів та педагогів є ключовим пріоритетом Міністерства освіти.

«Завдяки єдиному механізму координації гуманітарної допомоги Офісу віце-прем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції нам вдалося залучити партнерів і створити безпечні та комфортні умови для проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ», – підкреслила Мандзій.

МОН зазначає, що Всього потребу у засобах захисту забезпечено для 1 714 пунктів проведення тестувань.

«ЮНІСЕФ Україна залучає до забезпечення засобами захисту та доставки компанії Unilever та Нова Пошта, а також розмістить в кожному пункті тестування інформаційні матеріали та рекомендації щодо дотримання правил гігієни. У 2020 році у основній сесії ЗНО візьмуть участь 379 493 особи, ЄВІ/ЄФВВ складатимуть близько 90 000 осіб. Під час тестування та іспитів буде залучено 242 650 працівників та 11 630 медиків», йдеться у повідомленні.

Як повідомляв "Погляд", сьогодні, 9 червня– останній день реєстрації на додаткову сесію ЗНО.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів