#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Васильків

Життя Аміни Окуєвої оцінили в 500 тисяч доларів

28.01.2020 Оксана Кириленко 0

12 січня затримано виконавців вбивства Аміни Окуєвої та замаху на вбивство Адама Осмаєва.

Підозрюваний у вбивстві уродженець Дагестану, тривалий час мешкав в Україні та входив до злочинної організації, яка займалась вбивством на замовлення.

Слова про плату за вбивство підтвердила мама загиблої Ірина Камінська в інтерв’ю "Громадському".


Жінка каже: у слідства є записи з відповідними розмовами злочинців. А ще Ірина Камінська певна: слідчі не знають імен замовників, але мають механізм для їх встановлення.

"Є записи, де встановлені голоси, які це все обговорюють. Але я не занурююсь у ці деталі. Нехай цим займаються люди, в чиї обов’язки це входить",– наголосила мама Окуєвої.

Найбільше жінку цікавить ім’я замовника вбивства доньки. Вона розуміє, що це питання складне і на нього, ймовірно, ще довго доведеться шукати відповіді, але особисто для себе вона знає, про кого йдеться.

"Для себе особисто я знаю, хто це. Я називаю це "замовник імперії зла". Імена, ви ж розумієте, з’ясувати важко. Але я думаю, що у слідства є механізм, як в цій ситуації працювати. І те, що мені сказали, теж дає надію, що це можна прослідкувати. Раніше ми говорили з Антоном Геращенком, і він казав, що однозначно все веде в Росію. Це "секрет Полішинеля", – додала жінка.

30 жовтня 2017 року у Глевасі (Київська область) на залізничному переїзді розстріляли  Аміну Окуєву. Її чоловік – Адам Осмаєв отримав поранення, але залишився живим.