Жительку Софіївської Борщагівки підозрюють у крадіжці прикрас
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/F74064B8-764A-46B0-B41F-AE9626F18AC1.jpeg)
Слідчі Чайківського відділення поліції оголосили про підозру 29-річній жінці у правопорушеннях, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України.
Під час досудового слідства встановлено, що мешканка с. Софіївська Борщагівка замовляла в інтернет-магазинах ювелірні вироби, та в подальшому викрадала їх з відділення пошти.
Так, під час огляду замовленого товару, зловмисниця непомітно для касира, складала прикраси до кишені. А потім, мотивуючи тим, що товар їй не підійшов, надавала працівнику пошти пусті пакунки для повернення.
Викрадені прикраси вона здавала до ломбарду, а отримані кошти витрачала на власні потреби, таким чином заробляючи собі на життя.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/77C4D158-0153-4254-A3FC-A98E87EBFDA5.jpeg)
Загальний збиток становить понад 33 тисячі гривень.
Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Слідство триває.
Головне управління Національної поліції в Київській області