#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь
Довкілля

Жителі Ірпеня висадили у парку Стельмаха лісові квіти

25.05.2020 0 Гапон Юлія 000

Небайдужі жителі Ірпеня самостійно висадили в одному з парків міста конвалії, барвінок, лісову фіалку і папороть.

Для прикраси парку Стельмаха в Ірпені вчора, 24 травня, місцеві жителі висадили дикі та напівдикі квіти, які ростуть без постійного догляду людини. Про це у фейсбук-групі парку написав один із учасників акції Богдан Устименко.

«Ольга Маслова та Ольга Боримська надали зі своїх особистих квітників для висадки конвалії, барвінок, лісову фіалку і папороть», - зазначив він у своєму дописі.

І додав, що місцеві жителі самостійно дбають про парк не вперше: «Наприклад, Лариса Одарич щороку висаджує квіти поряд із зупинкою, а Галина Мазниця облаштувала клумбу неподалік від перехрестя».

Пан Богдан зазначив, що робота знайшлася для всіх: копати, садити, поливати, носити воду.

«Наша двогодинна спільна праця надасть можливість відпочиваючим в парку гуляти серед краси та дихати ароматом хвої і квітів. P.S. У квітнику залишилось багато конвалії і папороті, хто бажає приєднатися на наступний раз, пишіть в коментарях», - запросив автор посту.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на міській алеї Яготина з'явилася нова інсталяція - літаючі парасольки.