#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Макарів
Кримінальні новини

Земля за півмільйона: на Макарівщині передали 1,25 га лісу у приватну власність

05.05.2020 Бобрик Юлія 0

Київська обласна прокуратура вимагає через суд повернути державі незаконно передану територію.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, землі лісогосподарського призначення на Макарівщині були передані у приватну власність незаконно. У 2008-2009 роках всупереч вимогам Земельного та Лісового кодексів України Макарівська РДА видала розпорядження про відведення у приватну власність ряду громадян земельні ділянки, що знаходилися в межах Соснівської сільської ради і перебували праві постійного користування державному підприємству «Макарівське лісове господарство». Загальна площа земель 1,25 га, а вартість – понад півмільйона гривень.

Тож прокуратурою до суду було пред’явлено відразу дві позовні заяви: про скасування розпоряджень Макарівської РДА та витребування на користь держави лісових ділянок.

Нагадаємо, також прокуратура намагається повернути державі майже 6 га лісу на Макарівщині, що були передані приватну власність громадян ще у 2005 році.