#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна

Зеленський звернувся до саміту НАТО в Мадриді із закликом зупинити терор росії (ВІДЕО)

29.06.2022
Володимир Зеленський звернувся до саміту НАТО в Мадриді. Він закликав держави Альянсу допомогти зупинити терор росії проти мирних українських міст та "знайти місце" для України у спільному безпековому просторі.

Володимир Зеленський звернувся до саміту НАТО в Мадриді.

Він закликав держави Альянсу допомогти зупинити терор росії проти мирних українських міст та "знайти місце" для України у спільному безпековому просторі.

Зеленський зазначив, що війна, яка вже триває понад чотири місяці, не має затягнутися, а тому Україні потрібно надати більше зброї, зокрема - більше сучасної артилерії.

За словами президента, Україні також потрібна сучасна протиракетна і протиповітряна оборони для захисту цивільних від російських ракетних бомбардувань.

Інакше, наступною країною-мішенню росії може стати одна з країн Альянсу, бо на Україні загарбник не зупиниться.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.