#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Війна з Росією

Зеленський разом з іноземними лідерами створює антипутінську коаліцію

24.02.2022
Разом з ними Зеленський створює “антипутинську” коаліцію, яка передбачає введення санкцій на всіх рівнях в адресу країни агресора, передає УНН з посиланням на соціальні мережі Зеленського.

Зеленський разом з іноземними лідерами створює антипутінську коаліцію - зображення

“Я провів переговори з Байденом, Джонсоном, Шарлем Мішелем, Дудою, Наусєдою. Ми починаємо створення антипутінської коаліції. Вже зараз закликав світових лідерів задіяти всі можливі санкції проти Путіна, розпочати масштабну оборонну підтримку, закрити для агресора повітряний простір над Україною. Спільно ми маємо врятувати Україну”, - наголосив Зеленський.

Окрім цього, глава держави наголосив на необхідності ігнорування фейкової інформації та пообіцяв інформувати українців щогодини щодо поточної ситуації.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.