Зберігав для себе: в Ірпені у чоловіка знайшли наркотики
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/152486291_1357979327872463_3238450697650800070_n.jpg)
Поліцейські Бучанського району виявили у місцевого жителя наркотичні речовини.
Днями під час патрулювання м. Ірпінь правоохоронці побачили підозрілого чоловіка, який, угледівши інспекторів, почав помітно нервувати. Про це повідомляється на офіційній фейсбук-сторінці Бучанського районного управління поліції.
Під час поверхневої перевірки у 30-річного місцевого жителя знайшли згорток із подрібненою речовиною зеленого кольору, а також два згортки з порошкоподібною - білого кольору. Чоловік зізнався, що зберігав їх для власного вжитку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/151755592_1357979244539138_6214103436671149577_n.jpg)
За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального Кодексу України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/152414569_1357979271205802_2493825261195145675_n.jpg)
Санкція статті передбачає штраф від 1000 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи до двох років, або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років.
Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що у Боярці дівчата випили таблетки після відео у соцмережі, одну з них врятувати не вдалося.
Також ми розповідали, що судитимуть наркоділків, які збували наркотики через Telegram, «закладки» і поштою.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.