#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
За кордоном

Затонуле судно Arvin: нові подробиці

18.01.2021 Дар'я Сафронова 0

Справа перебуває на особливому контролі МЗС та Посольства України в Туреччині.

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що у Туреччині біля узбережжя провінції Бартин затонуло судно ARVIN, яке йшло під прапором Палау. На борту судна перебувало 12 членів екіпажу, серед яких 10 українців. Трагічна морська аварія сталася через сильний шторм.

Власником затонулого судна є українська компанія Arvin Shipping  LTD. Про це зазначає Урядовий портал.

За повідомленням турецьких властей, станом на 10:00 18 січня 6 членів екіпажу врятовано, з них: 5 громадян України та 1 громадянин РФ. Також були знайдені тіла трьох загиблих моряків. Наразі триває процедура їх ідентифікації. Пошуково-рятувальна операція щодо інших членів екіпажу триває.

Врятованих було госпіталізовано до місцевої лікарні м. Бартин. Стан їхнього здоров’я задовільний. Сьогодні, 18 січня, моряків виписали. Про це повідомляє Посольство України в Туреччині.

Повідомляється, що до м. Бартин прибув Посол України в Турецькій Республіці та консульські працівники для надання постраждалим громадянам України необхідної консульської допомоги та координації взаємодії з турецькими компетентними органами на місці.

Нагадаємо, “Погляд” раніше повідомляв, що у столиці палав суднобудівний завод. Також ми писали, як у Дніпрі затонуло судно.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: UKRinTR; aa.com.tr