Українців, котрі прибудуть з Китаю, на карантин відправлять на Обухівщину, про це повідомив депутат районної ради
Новину про тимчасове перебування приїжджих з Китаю українців на території Обухівського району, на своїй сторінці у фейсбуці, розмістив депутат Обухівської районної ради Володимир Тимченко.
Детально, попередження виглядає так:
"!!!Обухівщина SOS!!!
З'явилася інформація, що передбачається розміщення на час карантину (21 день) від можливого зараження КОРОНАВІРУСУ, жителів України, що повертаються з Китаю в Обухівському районі, на базі санаторію "Пролісок", який розташований в селищі Козина.
Голова Обухівської районної ради Лариса Ільєнко на вимогу 1/3 депутатів районної ради терміново скликає позачергову сесію, головним питанням якої буде щодо недопущення розміщення карантинного центру в густонаселеному регіоні.
Необдумані рішення можуть спричинити страшну епідемію, адже логічним є розміщення даної установи подалі від поселень громадян та в спеціалізованих закладів !"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/86480849_210724703402452_5139732748319064064_n.jpg)