Новини
Анонси
Здоров'я
Технології
За кордоном

Запущено комп’ютерну гру для пошуку вакцини від COVID-19


Допомогти у створенні ліків від коронавірусу можна завдяки ігровій платформі. Перша сотня найвдаліших варіантів від геймерів уже проходить випробування у Вашингтонському університеті.

Fold.it – комп’ютерну гру під такою назвою Fold.it розробили в Центрі ігрової науки. Як  повідомляє іnternational Projects Office Igor Sikorsky KPI, гра нагадує складання 3-D конструктора. Спочатку цю платформу було створено  для боротьби з іншими хворобами, але зараз вона повністю присвячена пошуку ліків від Covid-19.

 Також зауважується, що перша сотня найбільш вдалих створених у грі варіантів вже проходить випробування у Вашингтонському університеті.

Допомагають геймерам науковці й медики. «Нещодавно ми розпочали новий виклик у боротьбі з коронавірусом: розробити білок, який може допомогти контролювати імунну систему людини… До нас приєднується доктор медичних наук Умут Ульдж, який пояснює, що може статися з чиєюсь імунною системою після того, як вони захворіють на COVID-19», йдеться у повідомленні fold.it.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів