Новини
Суспільство
Україна-суспільство
Економіка

Замість Байрактарів – супутник: Притула пообіцяв, що "бавовни буде більше"

Зібрані на Байрактари 600 млн грн витратять на супутник, що дасть можливість українським військовим максимально швидко отримуватиме знімки високої якості для планування операцій.

Замість Байрактарів – супутник: Притула пообіцяв, що

За 600 млн грн, які українці зібрали на “Байрактари”, благодійний фонд Сергія Притули придбав супутник, що передаватиме ЗСУ необхідні зображенн. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Сергій Притула у четвер, 18 серпня.

"Українці, ви – космос. Ми купили супутник. Це не просто один супутник. Він дає нам доступ до бази даних супутникових знімків сузір’я ICEYE і цей доступ викупили більш ніж на рік вперед.

Відтепер наша армія буде максимально швидко отримувати супутникові знімки високої якості, які допоможуть нам з оперативним плануванням операцій. "Бавовни" буде багато", –

Сергій Притула

Технічні деталі угоди Притула пообіцяв повідомити трохи згодом. Проте вже відомо, що супутник перебуватиме у відомстві Головного управління розвідки.

До слова, на сьогодні ICEYE володіє найбільш розвиненою технологією радарної супутникової зйомки. На відміну від традиційних супутників для спостереження Землі, невеликі супутники для радарної зйомки від ICEYE можуть формувати високоточні зображення ділянок Землі при денному світлі, у ночі, та крізь хмари.

Нагадаємо, компанія Baykar погодилася передати “народні Байрактари” українцям безкоштовно. Варто зазначити, що з початку війни ЗСУ отримали до 50 байрактарів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.