Забудовники будують: у боярському парку Шевченка вирубували берези
Незважаючи на заборону житлової забудови, у парку Шевченка порізали дерева для майбутнього будівництва.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/129712943_660637811280275_2358854621581802177_n.jpg)
Нагадаємо, 1 грудня було прийняте рішення Боярською міською радою про скасування детального плану території по парку Шевченка, який дозволяв житлову забудову.
Втім, незважаючи на це, зранку 3 грудня забудовники почали зрізати берези на вул. Богдана Хмельницького. Охоронець розташованого поряд спортивного комплексу “Прометей” викликав Боярський міський патруль, який, на щастя, припинив винищення дерев.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/129642820_660637974613592_8574578305695444924_o.jpg)
Охоронець спортивного комплексу "Прометей", очевидець подій, Олег Безнос розповів “Погляду”, що 4 грудня приїхала техніка, аби вивести крани, а вже 5 грудня їх було прибрано з території парку повністю.
Забудовники виправдовують свої дії тим, що мерія офіційно їх не повідомила про рішення на заборону будівництва.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Bezymyannyj-1.png)
Як розповіла "Погляду" колишній секретар Боярської міської ради Юлія Скочинська, на ІІ пленарному засіданні позачергової 2-ї сесії, що була проведена 4 грудня, повинні були обговорити рішення про створення тимчасової комісії, щоб контролювати забудовника, проте влада прийняла тільки звернення.
"Погляд" раніше повідомляв, що громада села Петропавлівська Борщагівка вже 5 років захищає від забудови ласий шматок природи під Києвом – урочище Вумівський ліс. Там постійно намагаються зрізати 60-річні дуби та величні сосни, збудувавши на їхньому місці висотки.
Як "Погляд" вже повідомляв, в Ірпені місцеві жителі пронумерували дерева у мальовничому парку Героїв АТО, який давно "роздерибанили" і намагаються забудувати.