Новини
Новини Київської області
Суспільство
Здоров'я

За тиждень на Київщині 864 людини захворіли на COVID-19

Кількість хворих на коронавірус продовжує зростати.

За тиждень на Київщині 864 людини захворіли на COVID-19 - зображення

На Київщині за минулий тиждень 864 людини захворіли на COVID-19, що на 42,3% більше, ніж у попередній період – з 29 серпня по 4 вересня. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адмінісрації.

Зазначається, що станом на 12 вересня в лікарні області госпіталізовано 195 хворих. Із них 172 – з підтвердженим діагнозом коронавірус, 23 – з підозрою на COVID-19.

Мешканців пристоличного регіону закликають не забувати про те, що одним із найефективніших методів боротьби з даним захворюванням залишається щеплення. Протягом останнього тижня щеплення отримали 6 225 осіб, що на 800 людей більше, ніж за попередній тиждень.

"Щоб зробити щеплення, слід звернутися по скерування до сімейного лікаря. У Київській області функціонують 25 центрів масової вакцинації та 180 пунктів щеплень, а також працює 20 мобільних бригад", –

пресслужба Київської обласної військової адмінісрації

Як повідомлялося раніше, за попередній тиждень в області було зареєстровано 607 підтверджених випадків COVID-19.

Нагадаємо, про те, що в пристоличному регіоні зростає кількість хворих на COVID-19 повідомлялося ще в серпні. Тоді, зокрема, писали про те, що випадків захворювання, викликаного новим штамом, у Київській області поки не зафіксовано.

Читайте також у матеріалі "Погляду", чи потрібно робити бустер тим, хто перехворів на COVID-19.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.