Новини
Новини Київської області
Суспільство
Здоров'я

На Київщині зростає кількість хворих на COVID-19

За останній тиждень до лікарень області госпіталізовано 177 жителів.

На Київщині зростає кількість хворих на COVID-19 - зображення

За останній тиждень на Київщині фіксується ріст захворювання на COVID-19. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

Зокрема, стало відомо, що з 29 серпня по 4 вересня в області зареєстровано 607 підтверджених випадків COVID-19 проти 409 за період 22–28 серпня. Таким чином, ріст за цей час склав 48,4%. Зазначається, що за останній тиждень до лікарень області госпіталізовано 177 жителів.

"Наразі в Київській області визначено 9 закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів із гострою респіраторною хворобою COVID-19. Крім того, в разі потреби ще 14 лікарень готові приймати пацієнтів", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Мешканців пристоличного регіону закликають не забувати про те, що одним із найефективніших методів боротьби з даним захворюванням залишається щеплення. Протягом попереднього тижня на Київщині щеплено 5 425 осіб.

До слова, в області функціонують 25 центрів масової вакцинації та 180 пунктів щеплень, а також працює 20 мобільних бригад.

Нагадаємо, про те, що в пристоличному регіоні зростає кількість хворих на COVID-19 повідомлялося ще в серпні. Тоді, зокрема, писали про те, що випадків захворювання, викликаного новим штамом, у Київській області поки не зафіксовано.

Читайте в матеріалі "Погляду", чи потрібно робити бустер тим, хто перехворів на COVID-19.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.