Новини Київської області
Суспільство
Здоров'я
Київщина-суспільство

У пристоличному регіоні зросла кількість хворих на COVID-19

Випадків захворювання, викликаного новим штамом, у Київській області поки не зафіксовано.

У пристоличному регіоні зросла кількість хворих на COVID-19 - зображення

Другий тиждень поспіль спостерігається незначний ріст захворювання на коронавірусну хворобу. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації .

"Минулого тижня, з 1 по 7 серпня, в Київській області зареєстровано 278 підтверджених випадків захворювання на COVID-19 із показником 15,6 на 100 тисяч населення. Це на 5,7% більше, ніж попереднього тижня – з 25 по 31 липня. Наголошуємо, COVID-19 нікуди не зник!", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Зазначається, що на сьогодні в закладах охорони здоров’я Київської області для ковідних хворих перепрофільовано 2050 ліжок. Наразі з них зайнято – 37.

Також у КОДА нагадали про те, що в Європі виявили новий штам коронавірусу Омікрон ВА.5, що більш небезпечний, ніж попередній штам ВА.2. На Київщині випадків захворювання, викликаного новим штамом, наразі не зафіксовано.

Одним із найефективніших методів протидії коронавірусній хворобі залишається вакцинація. До слова, рівень вакцинації від COVID-19 на Київщині першою дозою складає 67% населення, другою дозою – 63%. Бустерну дозу вже отримали 7% населення.

"Щоб зробити щеплення, слід звернутися по скерування до сімейного лікаря. Вакцинуватися можна в кабінетах щеплень закладів охорони здоров’я. Центри масової вакцинації населення наразі не функціонують", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Читайте в матеріалі "Погляду", чи потрібно робити бустер тим, хто перехворів на COVID-19.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.