За перші "локдаун-вихідні" у Броварах зафіксували 41 порушення карантину
Поліцейські Броварщини вихідними здійснили рейди щодо дотримання суб’єктами господарювання "карантину вихідного дня" та виявили 41 порушення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/125767630_1470548566489080_8797207356597058736_n.jpg)
Порушення зафіксовано серед роботи великих мережевих магазинів, серед власників закладів харчування, кав’ярень та ресторанів, які знехтували рішенням Уряду і не припинили свою діяльність, приймали відвідувачів, йдеться у повідомленні Броварського відділу поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/125762253_1470548603155743_536384612864961527_n.jpg)
За всіма виявленими фактами порушення карантинних заходів працівники поліції склали адміністративні протоколи за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративне правопорушення. Стаття передбачає накладення штрафу від 17 000 до 34 000 гривень для фізичних осіб і від 34 000 до 170 000 гривень — для посадовців.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/125780257_1470548613155742_7852636548814298583_n.jpg)
Усі адмінматеріали будуть скеровані до суду для прийняття рішення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/125432829_1470548573155746_8400370958493450309_n.jpg)
Правоохоронці нагадують: за порушення протиепідемічних правил передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність!
Нагадаємо, що наразі у Броварах на COVID-19 хворіє 793 особи. Одужали 59 осіб.
Фото - Броварський відділ поліції