За крадіжку електроінструментів у Василькові молодику загрожує від 3 до 6 років в’язниці
Вчора, 13 квітня, 48-річну жительку Василькова пограбували – викрали електроінструменти з господарського приміщення. Про це вона відразу повідомила поліцію Васильківщини. По «гарячих» слідах вдалося затримати крадія – 20-річного уродженця Черкаської області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93312730_673189696777602_9130573470218846208_o.jpg)
Його особу було встановлено під час проведення розшукових заходів. За місцем тимчасового проживання молодика правоохоронці провели невідкладний обшук та вилучили викрадені речі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/92865050_673189780110927_590798607267921920_o.jpg)
Грабіжника затримано в порядку ст. 208 КПК України та доставлено до Васильківського відділу поліції. Наразі підозрюваний перевіряється поліцейськими на причетність до вчинення інших майнових правопорушень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/92713609_673189730110932_437878551551672320_o.jpg)
За дану вчинену крадіжку йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років згідно з ч. 3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/92588998_673189676777604_1368483490831532032_o.jpg)
Наразі вирішується питання щодо оголошення підозри та обрання запобіжного заходу зловмиснику.