За добу 6 кримінальних справ : поліція Київщині продовжує фіксувати порушення виборчого права
Загалом за минулу добу поліція задокументувала 20 повідомлень про порушення передвиборчої агітації”, - ідеться в повідомленні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/rbc_vibori_online_pic_650x410.jpg)
Як зазначається, офіційний спостерігач громадського об’єднання звернувся до поліції із заявою про те, що члени виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 94 у місті Обухів приймали заяви від кандидатів у народні депутати в неробочий час. За даним фактом відкрите кримінальне провадження відповідно до ч. 1 ст. 364 “Зловживання владою або службовим становищем” Кримінального кодексу України. Триває слідство.
У Васильківському районі відкрито кримінальне провадження за фактом підкупу виборців за ст. 160 Кримінального кодексу України. В одному з населених пунктів кандидат у народні депутати від свого імені роздавав посуд та інші матеріальні цінності, закликаючи підтримати його під час голосування.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/5c67fb1f673a8878556891.jpg)
У Вишгороді також відкрито кримінальне провадження за фактом підкупу виборців. Там невстановлені особи благодійного фонду проводили агітацію за одного з кандидатів у народні депутати під виглядом безкоштовної медичної акції.
На території Київської області громадяни продовжують розповсюджувати рекламну агітацію без вихідних даних, що є порушенням адміністративного законодавства. Поліція склала 6 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема, два факти зафіксовано в Яготинському районі.