За час війни побралися майже 4 тисячі пар
![За час війни побралися майже 4 тисячі пар За час війни побралися майже 4 тисячі пар - зображення](/storage/resized/lg/news/95c1595b-ef43-454e-8d89-4c7934148dd3/d8b225b-1.jpg)
Про це повідомило Міністерство юстиції України.
Тож за 11 днів на 3973 сім'ї в нашій країні стало більше. Українці скріплюють стосунки навіть іграшковими гумками замість весільних обручок; замість суконь та костюму – повсякденний одяг та військова форма.
Окрім цього, в різних куточках України вже народилося 4311 дітей.
"Незважаючи на збройну агресію росії, українці не втрачають духу та сили віри. Ворога буде знищено! Ми переможемо!" – наголосили у Мін'юсті.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.