Новини
Україна
Екологія

За 2020 рік в лісах України висадили більше 160 млн сіянців


За минулий рік відтворено понад 39 тис. га лісів.

Фото: pixabay.com

Підсумками лісокультурної компанії 2020 року поділився на своїй Facebook-сторінці голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович.

За 2020 рік в Україні було відтворено понад 39 тис. га лісів і висаджено понад 160 млн сіянців. Вагомий внесок для досягнення таких результатів зробили масштабні акції із залісення. Зокрема, мова про акцію «Відтворимо ліси разом» та проєкт «Озеленення України», коли за один день було висаджено майже 2 мільйони дерев.

«Я вважаю, що цей проєкт зробив неоціненний внесок у повернення авторитету лісівника. Попри те, що лісівники щорічно здійснюють залісення на десятках тисяч гектарів, висаджуючи мільйони дерев, саме завдяки проекту «Озеленення України» до їх праці вдалося привернути увагу 50 тисяч українців. За один день вийти та посадити дерево вперше долучилося так багато людей», – зазначив голова Держлісагентства

Інфографіка: Facebook/Василь Кузьович - Голова Держлісагентства

Як повідомляв «Погляд», торік на Київщині збільшився природно-заповідний фонд.

Нагадаємо, Київ потрапив у рейтинг найзеленіших міст світу.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.