Україна-суспільство
За кордоном
Політика

Україна подала заявку на вступ до Організації економічного співробітництва та розвитку

Членство України в ОЕСР може стати одним із наріжних каменів успішного відновлення та розвитку нашої держави.

Україна подала заявку на вступ до Організації економічного співробітництва та розвитку - зображення

Україна подала заявку на вступ до Організації економічного співробітництва та розвитку. Заявку на вступ від імені держави прем'єр-міністр Денис Шмигаль передав Генеральному секретарю ОЕСР Матіасу Корману, про що повідомив у своєму Telegram-каналі надвечір 5 липня.

За словами премєра, це відбулося під час дискусії про практичне впровадження Плану відновлення України в межах конференції у швейцарському місті Лугано. Також Шмигаль висловив сподівання, що розгляд заявки відбудеться якнайшвидше.

"Поточна підтримка, майбутня робота з відновлення та вступу України до ЄС, початок якого підтримали всі країни-члени ЄС, базуватиметься на завершенні структурних реформ в Україні – сфері, де підтримка ОЕСР має фундаментальне значення. Україна поділяє всі цілі та цінності Організації та прагне приєднатися до неї якнайшвидше", –

прем'єр-міністр України Денис Шмигаль

Глава уряду також підкреслив, що членство України в ОЕСР є одним із наріжних каменів успішного відновлення та розвитку України.

Нагадаємо, 5 липня 42 країни підписали декларацію щодо відновлення України, яка передбачає, що після війни відновлення окремих регіонів нашої країни буде закріплено за конкретними державами. Раніше також овідомлялося, що ЄС планує створити платформу по відновленню України після завершення війни.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.