З водяним горіхом на водосховищах Київщини боротимуться за допомогою квадрокоптерів
Основний згубний вплив водяного горіху полягає в тому, що він вкриває поверхню площ акваторій суцільним зеленим килимом, під яким створюються несприятливі умови життєдіяльності водних біоресурсів на всіх етапах розвитку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/24287591.jpg)
Керівництво Київського рибоохоронного патруля обговорило подальшу співпрацю із представниками компанії, що є офіційним імпортером та дистриб’ютором дронів в Україні. Як виявилось, уся команда компанії перейнялася проблемою «водяного горіху» і запропонувала свою професійну допомогу. Зважаючи на те, що лише площа Київського водосховища становить 922 км², тож технічна допомога компанії буде дуже доречною.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/65250749_2416851868560840_3317754041638846464_n.jpg)
За допомогою дронів можна буде дізнаватися про точні масштаби розповсюдження водного горіха у водоймах Київського та Канівського водосховищ. Під час експедицій, перший етап яких відбудеться вже в липні цього року, будуть використані усі можливі технічні засоби та проведено дослідження з повітря, на воді та під водою. Отримані матеріали, зокрема відзняті ортофотоплани, будуть передані до Інституту гідробіології НАНУ для обробки та підготовки наукового звіту.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/chilim.jpg)