#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бровари
Пригоди
Кримінальні новини

З початку року на Броварщині виявлено 154 водія, що кермували напідпитку

07.05.2020 Руслан Семенець 0

За минулу добу поліцейські склали два адміністративні протоколи за ст.130 КУпАП на водіїв 1980 р.н. та 1995 р.н., які знаходились за кермом в стані алкогольного сп’яніння. Чоловіки в такому стані не могли пояснити, чому вони після вживання алкоголю все таки вирішили сісти за кермо, як наслідок - штраф та вилучені авто.

З початку року поліцейські Броварщини склали 154 протоколи на водіїв за водіння напідпитку. З початку року на Броварщині сталося 10 дорожньо-транспортних пригод, в яких постраждали люди, а це скалічені долі адже після ДТП за їх участі не всі повернулись до нормального життя.

Більшість із водіїв понесли своє покарання у вигляді чималих штрафів та позбавлення права керування авто, однак не всі зрозуміли, що їхній вчинок може призвести до більш жахливих наслідків і знову наражали на небезпеку себе та оточуючих!

Оскільки 10 водіїв повторно сіли за кермо після вживання алкоголю, за що на них було складено штрафи за ч.2 ст.130 КК України.

Броварський відділ поліції