Вишгород

Юний велосипедист із Вишгорода став призером чемпіонату України

Максим Лагута, вихованець велосипедної секції, що діє у Вишгороді, зайняв призові місця на всеукраїнських змаганнях, що відбулися у Львові та Дніпрі.

Фото з Фейсбук-сторінки Федерація Велосипедного Спорту Вишгорода

Наприкінці липня у Дніпрі, а в серпні – у Львові відбулися змагання чемпіонату України з велосипедного спорту, у яких відзначився учень вишгородської спеціалізованої школи "Сузір'я", вихованець велосипедної секції, що діє у Вишгороді, Максим Лагута.

Як розповів «Погляду» засновник секції  та один з тренерів,  чемпіон України, майстер спорту міжнародного класу з велосипедного спорту Олексій Касьянов, це були основні змагання з велосипедного спорту в Україні,  у яких брали участь спортсмени з усіх областей України.

Максим Лагута, 2007 року народження,  на чемпіонаті України в командній гонці на шосе серед молодших юнаків зайняв 3 місце. Змагання відбулися 26 липня у місті  Дніпро.

А 16 липня на змаганнях у Львові в командному спринті на треку серед молодших юнаків також став переможцем, і також зайняв 3 місце.

Тренери – Олексій Касьянов та майстер спорту Володимир Яценко.

«Велосипедна секція у Вишгороді працює з травня 2018 року. За цей час у ній навчалося понад 200 дітей. Секція працює для дітей безкоштовно , також перспективним дітям надаються велосипеди для тренувань», – розповів «Погляду» Олексій Касьянов, і зауважив, що талановитого юного велосипедиста було відзначено подякою міського голови Вишгорода.

"Погляд" розповідав про першість Київщини з футболу: мирівська “Дружба” збільшує відрив